БРОЙ 77 ОТ ДЕКЕМВРИ 2011 г.

Начало | Форум | Хотели | Защо хотелиерите не наемат качествен и обучен персонал?

Защо хотелиерите не наемат качествен и обучен персонал?

Дискусия1 коментар+
Анонимен потребител
от Илиан Анонимен, 16 септември 2009, 09:47 Намирате дискусията за неуместна?

Защо хотелиерите не наемат качествен и обучен персонал? Всички сте наясно и едва ли ще кажа нещо ново.
Аз съм управител на хотел /без хотел в момента, защото за без пари никой не работи/. Имам и екип, който съм събирал 7 години. Всички са работили в реномирани хотели в чужбина, страхотни професионалисти са и не ме питайте как им осигурявам работа в България!
Проблема е че 95% от хотелиерите въобще не са в час, мъчат се да налагат някакви безумни идеи, бъркат се в работата не само на управителя, но и на всички или с две думи разбират от всичко! Предпочитат да наемат "персонал" от улицата, без квалификация и езици и да им дават 350-400 лв, че понякога даже и не им ги дават!
Няма какво да се обяснявам повече, дайте идеи как можем да се противопоставим на тези псевдохотелиери, защото както я караме сега, България ще забрави за туризъм точно до 3 год!

Анонимен потребител
от Ж.Ж. Анонимен, 22 септември 2009, 11:14 1 Намирате този коментар за неуместен?

Илияне, така е от години... (Предпочитат да наемат "персонал" от улицата, без квалификация и езици и да им дават 350-400 лв, че понякога даже и не им ги дават! )

НОВ ОТГОВОР

За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: KQuarterly