БРОЙ 77 ОТ ДЕКЕМВРИ 2011 г.

Начало | Форум | Хотели | Заплати

Заплати

Дискусия6 коментара+
Анонимен потребител
от таня Анонимен, 25 март 2009, 04:33 Намирате дискусията за неуместна?

Какви са в момента заплатите на управители на хотели и администратори?

Анонимен потребител
от monin4eto Анонимен, 25 март 2009, 13:37 1 Намирате този коментар за неуместен?

Ami parvo mnogo zavisi ot hotela i ot grada, no
za administratori - sredno okolo 500 lv.

Анонимен потребител
от таня Анонимен, 29 март 2009, 19:07 2 Намирате този коментар за неуместен?

в Сл,бряг заплатите на администратор варират м/у 350 и 650 лв, така че е много относително

Анонимен потребител
от аз Анонимен, 01 април 2009, 09:54 3 Намирате този коментар за неуместен?

Аз мога да говоря за Банско само.Там в сезона администраторите взимат от 350 до 600 лв като зависи от категорията на хотела, а управителите са в рамките на 800 до 2000 лв отново зависи от хотела.

В момента работя в Слънчев бряг като администратор и заплатата ми е 550лв (поне така са ни обещали ) Но това е в най- добрия случай. Има хотели, където заплатите паднаха на 350- 400лв, което е просто смешно и трагично, като се има в предвид изискванията които се поставят!

ani

Анонимен потребител
от Бургас Анонимен, 25 септември 2009, 12:28 5 Намирате този коментар за неуместен?

Мога да говоря за южното черноморие. Заплатите на Управителите наистина са много ниски - между 700 и 2000 лв, а за администраторите - между 350 и 600 лв. Ниските заплати са защото се напълни с "цървули" от вътрешността на страната които масово подбиват заплатите! Пример - хотел с около 200 стаи, ресторант, барове, басейни и т.н. го пое "Управителка" /нарочно е в кавички/ от Димитровград, умряла от глад там и се договорила за заплата 700 лв!!! Е как да стане? Как можещ и знаеш Управител да работи за толкова пари? Пълен абсурд!

Анонимен потребител
от nikicska Анонимен, 04 октомври 2009, 15:28 6 Намирате този коментар за неуместен?

На всякъде заплатите тръгнаха на долу,какво остава за хотелиери,където кризата е най-остра и хотелите са празни или полу пълни с социопати от западна Европа.

НОВ ОТГОВОР

За да коментирате, моля влезте в профила си или се регистрирайте.

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: KQuarterly